| alleluiaah a întrebat:

(Pentru fete!) Cu siguranta ca ati avut macar odata in viata voastra calcaiele cu putina piele tare sau daca nu, ati vazut la mamele/bunicile voastre. Eu stiu ca cu cat mergi mai mult cu atat e mai rau. Eu merg foarte mult pe jos si nu vreau sa ajung ca la 20-30 de ani sa am calcaiele crapate. Ce pot sa fac sa incetinesc asta?

12 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Consultati cosmeticiana!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Sa folosesti creme de la Avon dedicate ingrijirii picioarelor tale!

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Du-te la doctor.Ia calciu de la farmacie.

| XYZsnick a răspuns (pentru Andreeac33):

Asta nu cred ca-o ajuta...asta e un raspuns dat doar ca sa fie dat...

| alleluiaah explică (pentru XYZsnick):

Si raspunsul tau e la fel.

| TuRqOiSe a răspuns:

Eu am cumparat o crema exfolianta si una racoritoare pentru picioare de la AVON si le-am folosit doar 2 zile la rand, dar totusi parca am calcaiele mai moi. Ai putea incerca si tu, poate functioneaza, sau mai sunt la reclame niste produse de la Scholl, dar nu stiu cat sunt de bune...

| XYZsnick a răspuns (pentru alleluiaah):

Mai iesi din casa! lasa TPU ca nu te ajuta la nimik..esti disperata sa raspunzii pentru concursull ala stupid...eu intru de plictiseala.

| alleluiaah explică (pentru XYZsnick):

Bai fetita! eu am pus intrebarea. rolling on the floor) Lasa tu TPU-ul ca vad ca tu esti aia care da raspunsuri pentru concurs.

| ioanaioana a răspuns:

De la Avon mi-am luat o crema mov pentru masajul picioarelor, cu lavanda si chiar are efect, dupa cam o saptamana de dat si dimineata si seara pielea a fost mult mai fina si reparata. Dar si crema pentru calcaie de la Scholl e foarte buna. Cu aia se sa da mama si are efect. Dar ca sa aiba efect trebuie sa te dai zilnic

| XYZsnick a răspuns (pentru alleluiaah):

Ieu sau tuuuu! vezi cate raspunsuri am eu pe zi, ratato!

| alleluiaah explică (pentru XYZsnick):

Nu conteaza cate raspunsuri ai atat timp cat nu sunt folositoare si nu sunt coresc scrise. Decat 50 de raspunsuri date doar pentru acel tricou, mai bine sa dai 5 raspunsuri bune care vor fii folositoare celor care au pus intrebarea.

| XYZsnick a răspuns (pentru alleluiaah):

"Consultati cosmeticiana!" tu ce zice crezii ca o ajuta cu ceva?
estii nebuna!