| Iriiiii a întrebat:

Poate cineva care are revista Cool Girl cea cu Leighton Meester pe coperta sa faca poza la interviul cu ea? va rog mult, am mare nevoie, cine poate sa imi trimita mesaj privat ca sa mi le trimita pe messenger, sau poate chiar sa le puna aici pe TPU. multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dar de ce nu mergi tu la chioscul de ziare sa cumperi revista?

| Iriiiii explică (pentru KellyGreen):

Pentru ca e un numar mai vechi cred ca din noiembrie si nu cred ca se mai gaseste la chioscuri.