| Lorett a întrebat:

Sa va intreb ceva : voua vi s-a intamplat ceva de genu sa va speriati de lucruri paranormale? Adica tot timpul sa visati ceva care apoi sa se intample sau sa vedeti ceva ce alti nu vad sau sa vedeti chiar si prin bezna? Cum scap ajut-o ma speriu chiar daca ma uit in oglinda ca vad pe cineva,, MORT" IN SPATELE MEU DAR NU E

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Nu vorbi prostii, trebuie sa inveti sa treci peste tot ce se intimpla, absolut orice.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îmi este frică!
Citește mai mult pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| MishaIsMyHero a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata.dar intr-o seara am vazut ca mi se misca floarea si nu era geamul dechis

| thealchemist a răspuns:

Mie nu mi s-a intimplat, desi as vrea.
pe de alta parte e greu de crezut ca chiar ti se intimpla. nu e imposibil, doar improbabil, asa ca hai sa facem un test, se intimpla ceva "special" de fiecare data si care pare sa le provoace, inainte sa ai tu viziunile astea?

| Lorett explică (pentru thealchemist):

Nu
dar totusi ce sa fac
ca mai bine ma omor

| mona a răspuns:

Nu mi s a intamplat inca asa ceva

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Da. Și încă mi se întâmplă.
Dar nu sunt o fire foarte timidă, deci nu prea bag în seamă.
Încearcă să nu te mai gândești la asta.
Seara, când ieși, ascultă muzică la căști.winking

| AnnaCookie a răspuns (pentru Lorett):

LOL esti nebuna rolling on the floor))))))) îţi plăteşte mă-ta netu' degeaba.

| Gabitza11 a răspuns:

Hmmm... sa ti spun ce mi se intampla mie : cand dorm mi se intrerupe brusc visul si imi apare o imagine, dupa care dispare si uit, dar de fiecare data acel lucru se intampla si vad din nou acea imagine, dar pe viu si am un sentiment puternic de deja' vu...

| Lorett explică (pentru thealchemist):

Da cam ai dreptate dar...

| Emrys0 a răspuns:

Tocmai pentru că ești o fire timidă, lumea nu te crede. Nu te aștepta să te creadă și alții. De multe ori nu poți dovedi ceva ce alții nu cred.
Poți intra pe forumul lumeaparanormalului.ro (www.forum. lumeaparanormalului.ro). Acolo îți poți împărtăși întâmplările.

| Damian_Adina_1993 a răspuns (pentru thealchemist):

Crede-ma nu vrei! Eu am visat ca mananc inghetata intro noapte de august cand afara era super cald iar a 2-a zi ma durea gatul rolling on the floor, sau am zis ca azstazi se intampla ceva prea rau si oribil si s-a intamplat! Nu vrei crede-ma

| thealchemist a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Si tu poti sa ma crezi, as vrea sa mi se intimple si mie ceva de genul asta. numai ca nu merge asa, nu i se intimpla cui cind vrea, iar cei care au astfel de experiente ajung de obicei sa le urasca si sa se considere blestemati.

| qBiaBishh a răspuns:

Descrie pe acel cineva.hee hee
Cand tii se intampla asta? ziua sau noaptea? daca e noaptea s-ar putea sa fie decat imaginatia ta foarte bogata. oh go on