| anonimathebest a întrebat:

Sall.stiti de unde pot cumpara un spray pentru suvite? cam cat costa?

7 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

Buna. poti intreba prin magazine sau prin mall-uri. eu mi-am luat unul albastru si am dat vreo 12 lei pe el. nu sunt deloc scumpe dar depinde si de produs, unele poate ca sunt mai scumpicele. Funda?

| Bubble13 a răspuns:

Buna. poti intreba prin magazine sau prin mall-uri. eu mi-al luat unul albastru si am dat vreo 12 lei pe el. nu sunt deloc scumpe dar depinde si de produs, unele poate ca sunt mai scumpicele. Funda?

| R_8082 a răspuns:

In cam orice magazin de cosmetice din toata tara...Depind de unde esti, dar oricum pana in 15 lei. Eu am dat pe a meu 11 lei.

| Gabiii a răspuns:

Nuantator 6 lei si se ia dupa 6-8 spalari, si spray care se ia de la prima spalare si contine fixativ acelasi pret!winking

| Fufletu a răspuns:

Eu amunul super de lanivea si e super e de culoare argintie si costa 134 lei dar e de 2 l

| SmileBăi a răspuns (pentru Gabiii):

De la ce firma l-ai cumparat, sau de la ce farmacie? Am auzit ca sunt si la Sensiblue dar n-am gasit, am cautat in 2 farmaci sensiblue din orase diferite si au spus ca nu au.

| Gabiii a răspuns (pentru SmileBăi):

Eu am cumparat de la un magazin de cosmetice.