| AddaSunnii a întrebat:

Am o problema: se apropie Halloween-ul si inca nu m-am decis cum sa ma machiez. Adica, in mare, stiu cum imi machiez ochii, dar as vrea sa am buzele vinetii cumva, nu stiu.Are cineva vreo idee? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| rallulollipop a răspuns:

Poti sa folosesti genu ala de acuarele speciale pentru piele, le gasesti in orice librarie sau supermarket si au un pret accesibil... happy

3 răspunsuri:
| Cedry2k1995 a răspuns:

Ruj mov.happy sau verde inchis... sau.negru...

| AddaSunnii explică (pentru Cedry2k1995):

De unde-l achizitionez?laughing

| LoStEyEs a răspuns:

Pai da-te cu ruj rosu, ala e cel mai tarewinking da' sa fie unul de culoare rosie ca sangele, si da-te la contur ( la buze ) cu un creion negruwinking daca nu ai ruj rosu, poti sa te dai cu creion negru pe buzewinking merge, e ca si cum ar fi un rujwinking