| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum trebuie sa ma tund de cat trebuie sa am parul sa fie ca in poza http://www.maxmayo.com/......0x1046.jpg si cum il fac sa stea asa dat pe spate, eu sunt tuns actual asa ca in poza asta http://www.mens-hairstylists.com/......le-Men.jpg

5 răspunsuri:
| Iyulia3712 a răspuns:

Mai astepti sa iti creasca parul pana cand bretonul iti ajunge la barba, apoi te duci la un stilist, ii arati poza si te face asa cum vrei. Dar ai grija unde te duci, daca te duci la un frizer la care e 10 lei tunsu' s-ar putea sa nu iasa chiar asa bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iyulia3712):

Pana la barba adica pana nas sau pana la barbie?

| Iyulia3712 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la barbie gen punctul extrem sudic al fetei, in termeni geografici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iyulia3712):

Ok,multumesc big grin

| Ebrufatima a răspuns:

Trebuie sa l lași sa mai crească pana pe la bărbie și după te duci la un stilist și ii arati cum vrei.