| florina15 a întrebat:

Salut,(asta e pentru fete)cum as putea scapa de celulita de pe coapse, abdomen si solduri? Vreau o solutie eficienta si daca se poate naturala. Funda

7 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Hey,dragutzo,doar cu mult sport poti combate celulita.Cel mai bun? Alearga, alearga, alearga vreo 3 ore pe zi, cu pauza de 15 minute.Da-te cu rolele,fa inot,karate... volei(dar nu-i asa eficient), abdomene, flotari.

| Babs a răspuns:

Am auzit de o crema care arde grasimile botanis cu ardei iute cauta in farmacii:*

| florina15 explică:

Fac sport si mananc foaret sanatos dar nu dispare orice as face

| florina15 explică:

Fac karate

| DeeaIst a răspuns:

Fa mult sport si mananca sanatos.Nu vor fi rezultate imediate dar dupa un timp vei vedea diferenta.

| highcoconut a răspuns:

Sport. Dar serios. Pentru abdomen poti sa faci vreo 200 de abdomene pe zi si intr-o luna vor incepe sa apara rezultate vizibile. Du-te la sala de vreo doua-trei ori pe saptamana, la clase de aerobic. Daca vrei rezultate trebuie sa fii consecventa si sa tragi putin de tine. Noroc!

| porumbitzza a răspuns:

Vacuum anticelulitic, sport, masaj, fara sucuri acidulate si dulciuri. La mine cel mai mare efect l-a avut vacuumul.