| Markusfrtt a întrebat:

Ce fel de incaltaminte ar trebui sa port daca ma imbrac in sacou camsa si blugi? Inafara de pantofi. Sau dati-mi cateva sfaturi cum sa asortez hainele de genu asta.

14 răspunsuri:
| Happiness14 a răspuns:

La blugi se potrivesc întotdeauna balerinii. Depinde si de Canada si sacou... poți sa-i porti chiar si cu o pereche de cizmulite simple. Oricum, ție trebuie sa-ti placa deci mult succes! Sper ca te-am ajutat! :*

| papushBBY a răspuns:

Buna,i-ai putea asorta cu o pereche de tenisi (culoare cat mai inchisa)
Sau o pereche de pantofi, gen tesisi din piele intoarsa sau lucioasa (asta e pentru ceva casual si totusi elegant)

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.O pereche de tenisi ar merge foarte bine sa sti.De preferat ia-ti o camasa cu maneci care se pot sufleca si blugi un pic stramti.SI sacoul descheiat.Aceasta imbracaminte asortata cu o pereche de tenisi va merge minunat.Mai ales cu adidasi tip gheata.Nu uita, sa nu fi foarte colorat.Pantaloni si camasa sa fie de culori diferite, dar sacoul +tenisi sa aiba aceeasi culoare.Doar nu vrei sa arati ca un clown.SI sa nu cumva sa iti ridichi gulerul, arata de prost gust.Bafta.

| Vio2003 a răspuns:

Poarta balerini sau niste ghete

| petrescuionut a răspuns:

Tenesi

| AliceAne a răspuns:

Ar merge perfect pantofi sport din piele intoarsa, iti las un link cu o poza sa vezi exact despre ce vorbesc http://images7.okr.ro/auctions/2010/04/18/245186017-4741362-700_700.jpg

| missandrab a răspuns:

Mocasinii din piele intoarsa, sunt si comozi si arata si bine, tenesii.

| crissa20 a răspuns:

Incearca niste ghetute cu tinte sau balerini!:*

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru crissa20):

Ma cam indoiesc ca o sa incerce un baiat balerinii

| Ioana300 a răspuns:

Balerini sau tenesi happy

| Naturelle a răspuns:

Tenesi negrii, simpli!

| fKn a răspuns:

Eu sunt innebunita dupa stilul acesta : https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/......179_n.jpg, fata poarta conversi albi.