| Lolo101 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru cresterea rapida si eficienta a sanilor? Fundita. Vreau remedii naturale

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Poate te ajuta ceva de aici...
http://www.realitatea.net/......46150.html

7 răspunsuri:
| catalinalexandru18 a răspuns:

De obicei dupa ce faci sex prima oara incep sa-ti creasca fundul si sanii

| DenisutaFrumy89 a răspuns:

Asta nu prea tine de ingrijire trebuie sa ai niste chestiuni in organism. Varamea e mai mica ca mine si ii are foarte mari si eu care am 13 ani nici nu se observa. Totusi am auzit ceva ca daca porti foarte mult sutien iti vor creste. (dar nu noapte)

| AceAl3 a răspuns:

Te ungi cu usturoi laughing
Nu existaremedii naturale pentru cresterea sanilor. Daca fetele din familia ta au sani vei avea si tu sau vor creste mai incolo. sa stii ca mancarea contribuie mult la cresterea sanilor, nu te abtine de la legume fructe, manca de toate...regulat, dar mananca... :*

| olikyka a răspuns (pentru DenisutaFrumy89):

Ce legatura au sutienii cu cresterea ei dinpotriva le stopeaza cresterea lor, nu le da spatiu pentru a creste

| olikyka a răspuns:

Am auzit ca trebuie sa maninci peste el contine fier si stimuleaza circulatia sinngelui si ajuta la cresterea si tonifierea lor.

| ana279 a răspuns:

Implant mamar cu fan sau cucuruz.

| mona a răspuns:

Nu exista remedii naturale, totul tine de dezvoltarea fiecaruia