Întrebare recomandată | Alexandrahi a întrebat:

Salut! Cum vi se par șampoanele și balsamurile pentru par de la Pruvida? Acele șampoane care sunt făcute special pentru parul vostru?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca merita. Daca treci compozitia printr-o aplicatie care iti marcheaza ingredientele toxice din lista de pe spate vei gasi destul de multe, iar nota va fi una destul de proasta.Prietena unei sefe si-a cumparat si nu e cine stie ce. Faza cu personalizatul e doar o strategie de marketing.Nu-i ca si cum ei fac mai multe sortimente decat ce gasesti pe rafturi.Adica este un grad de personalizare super limitat, nu te gandi ca au vreo 30 de variante.

2 răspunsuri:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Eu zic sa încerci șampoane profesionale cumparate direct din salon sau de pe notino. Acelea sunt cu adevărat utile și își fac treaba.

| Alexandrahi explică (pentru dullcat):

Mersi