| Goddessss a întrebat:

Daca ma vopsesc imediat după decolorare are ceva?
Nu ma prea descurc, deoarece e prima data cand ma vopsesc...
Trebuie sa aștept câteva zile sau pot după decolorare?

9 răspunsuri:
| varsanofie a răspuns:

Teoretic nu are nimic happy

Răspuns utilizator avertizat
| oz_1736 a răspuns:

Dupa decolorare te speli, te usuci si te poti vopsi

| Goddessss explică (pentru AngelErmin):

Nu, nu stai liniștit. nu imi vopsesc parul meu niciodată. il am un blond inchis si imi place foarte mult, dar vreau sa il vopsesc doar la rădăcini deoarece acolo e un șaten deschis si nu imi place si vreau sa fie ca restul parului.Ii mai închis acolo deoarece nu da Soarele pe el si de aia
mersi oricum.
si da te știu si eu

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss explică (pentru AngelErmin):

Doamne... cum sa uit oamenii asa de ușor?
crede ma sau nu, dar eu imi știu 80% din colegii de grădiniță si ei abia dacă ma recunosc. lol...
Poate am o memorie mai buna sau imi dau eu interesul mai bine pe aceasta tema laughing
?

Răspuns utilizator avertizat
| VedoRo a răspuns:

Buna,
Imediat dupa decolorare parul trebuie vopsit/nuantat pentru a acoperi galbenu/portocaliul care ramane de obicei, noi recomandam colorarea lui cu un nuantator ( vopsea permanenta fara amoniac) deoarece e mult mai gentila cu firul de par deja supraprocesat chimic:
https://vedo.ro/nuantator-wella-color-touch/
sau
https://vedo.ro/vopsea-inoa-2/
Sa iei in calcul si emulsia care de obicei nu e inclusa in pret, fiind produse profesionale este la 1000ml.

Cu respect,

| Goddessss explică (pentru VedoRo):

Mulțumesc frumosss!
?