| Decebal a întrebat:

Eu am 1.77 iar prietena mea are 1.80.Ea ma iubeste, ce sa fac...
E ceva normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind e seductia la mijloc, 3 cm suntt invizibili!

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o diferenta mica, nici nu conteaza. Cunosc un cuplu in care femeia e mai inalta cu vreo 15 cm. Sunt frumosi, se iubesc si au deja vreo 28 de ani de casnicie.

| anad a răspuns:

Daca si tu o iubesti, nu doar ea, nu-i nici o problema.Sa aveti parte de intelegere si bucurii!

| hiphopbeatz a răspuns:

Amuzant. Daca 3 centimetrii sunt problema.Nu e ca si cand ar fi cu un cap mai mare, atunci poate era ceva mai cuidat.

b-bal is an idea, too.

pace!

| Arthur a răspuns:

Prima data am inteles ca prietena ta are cu 1. 80 mai mult decat tine. Nu ar fi fost bine pentru ca prindeai una scapai alta. In rest e OK. Spor la treaba!

| vyo a răspuns:

Daca o iubesti nu vad unde ar fi problema.

Răspuns utilizator avertizat
| KhloeAfterDark a răspuns:

Care-i treaba? fiti impreuna! daca asta n-ar fi normal, de 3 cm, atunci Monica Columbeanu si Iri cum vine, cand el e strumf si ea fotomodel?

| Maria_3931 a răspuns:

Ce sa fie normal ca te iubeste sau ca are 1 80 sau 1 77? daca e prima da e normal sa te iubeasca daca are de ce dar daca e a doua esti nebun...scuze da asa e cum poti sa intrebi asa ceva. Daca va iubiti bravo voua dar daca nu poti sa faci fata inaltimi asta e baiete du-te la baschet! ps las-o si pe fata aia sa se duca cu unu mai inalt daca tu zici ca e ceva neobisnuit...

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Ce treaba are iubirea cu inaltimea? Iubiti-va si respectati-va, asta e foarte important. xoxo

| georgiana a răspuns:

3 cm nu e bai, nu cred ca asta va impiedica relatia.

| Cryssy a răspuns:

Nu are nicio importanta inaltimea intr-o relatie. Conteaza sa va iubiti, sa va respectati si sa va intelegeti. love struck

| Majj a răspuns:

Vezi vreo problema intre iri si moni? Asa ziceam si eu

| myrazvy a răspuns:

Ma nu prea e normal...pentru ca nu esti normal la cap. scuze; Logic ca e normal iubirea nu are varsa, nu are inaltime, nu are nimic, are "limite nelimitate"

| l0rre a răspuns:

3 cm in + sau -
nu e nimic grav

April
| April a răspuns:

E absolut normal! Fiindca si tu o iubesti! Si cum totul e relativ, iata ca o diferenta poate si aduna! Laolalta!

| rserpu a răspuns:

Ha ha ha, si eu am 1. 78 si a mea are 1. 80 si chiar ma mandresc ca-i mai inalta de cat mine, principalu' sa nu fie ma grea big grin

| Ea.e. a răspuns:

I'ati adidasi cu talpa de aia groasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ca tu ai 1. 77 si ea 1. 80 important este ca va iubiti si asta conteazawinking

| NadyPorahy a răspuns:

Nu cred ca cm conteaza cand exista iubire.

| shynitzy a răspuns:

Daca nu poarta tocuri e ok

| laurentiu_8736 a răspuns:

...continuarea probabil era in loc de "ce sa fac"" dar eu nu o iubesc"
intrebare pusa la caterinca, parerea mea!