| alevip a întrebat:

Salut fetele vreau sa va cer un sfat,o parere sunt scunda am parul vopsit negru si sunt creola... dati-mi sfaturi cum sa il tin, lung sau sa il tund? Inca ceva sunt creata natural dar folosesc si placa depinde de chef.

4 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Dred ca coafura care ti s-ar potrivi ar fi tunsa scurt in scari si atunci cu placa ai arata perfectwinking

| zTonia a răspuns:

Eu iti recomand sa il lasi lung pentru ca apoi vei depinde foarte mult de placa(stiu asta din xperienta) si daca ai chef si daca nu

| alevip explică (pentru IssabellaLoLa):

Imi e mila sa imi tai parul imi creste tare greu

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru alevip):

Mda..stiu cum e...:(
dar daca nu vrei sa il tunzi incearca sa iti faci coafuri gen:

http://www.youtube.com/watch?v=Hs3IH7Hmcv4&feature=related