| βeĺBŷŷ a întrebat:

Indata incepe scoala si vreau sa imi reinnoiesc coafura.Mentionez ca am parul mediu putin mai mult de umeri.Nu vreau breton.Ce coafuri mi-ati recomanda? M0am gandit la o tunsoare in scari. Puteti sa-mi dati si cateva poze?
Raspunsul cel mai folositor primeste funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kimmy22 a răspuns:

Da. Daca ai si fata mai rotunjoara, tunsoarea in scari iti face fata sa para mai ovala (deci e foarte buna ideea). Vreau sa iti spun ca si eu m-am tuns in scari si imi place foarte mult. Sper ca te-am ajutat! Poti da cautare pe google (tunsori in scari par mediu fete)...

5 răspunsuri:
| sebifam a răspuns:

In ziua de astazi am vazut multe fete tunse in scari, si este cea mai frecventa coafura, cu care ti-ar sta bine chiar si la o petrecere.De altfel ai putea sa-ti faci parul ondulat cu suvite de o anumita culoare ..sa zicem..violet.Acuma depinde si de conformatia fetei tale

| わたなべ久美子 a răspuns:

Uite aici http://www.google.ro/......tp?/search si eu am fost tunsa in scari mia stat dragut. Sper sa-ti placa;)

| delia115 a răspuns:

E naspa tunsoare in scari! Si eu am fost tunsa asa si creste foarte greu parul...mai bine ti-l tunzi bob sau il tunzi simplu drept tot...creste foarte repede daca il ai drept!

| buburutza0431 a răspuns:

Acum cateva zile m-am tuns si eu(si eu aveam aceeasi problema)si chiar imi place cum a iesit.sunt tunsa asimetric (intr-o parte mai lung intr-o parte mai scurt). Uite cam despre ce vorbesc http://hairstyler.perfectlady.ro/......3.html.(eu sunt tunsa mai lung) Sper ca te-am ajutat!

| βeĺBŷŷ explică (pentru delia115):

Bob l-am avut dar nu-mi place sau simplu.