| anonim_4396 a întrebat:

Salut m-am vopsit si mi-am cumparat sampon head&shoulder, samponu asta imi va scoate culoarea din par ca nu vreau? funda restul vot

Răspuns Câştigător
| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, nu iti scoate culoare din par atata timp cat nu ii faci baie in fiecare zi, stai linistita culoare nu iese atat de usor mai ales cu head shoulderhappy.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate vopselele curg la spălare, folosește șampon pentru păr vopsit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sonyaandreea9292):

Multumesc

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc, eu am culoare negru si am trei luni de cand sunt vopsita si folosesc si head si altele si nu am nimic happy doar ca daca ai tot culoare asta ai grija cu statul in soare ca deschide culoareahappy.

| AlyAleksandra a răspuns:

Nu se intampla nimic foloseste-l cu incredere!

| ஐKatsu a răspuns:

Head&Shoulder, nu in niciun caz nu scoate culoarea din par! Dar iti spun eu ca nu prea este bun head&shoulder aproape toti colegele mele folosesc samponul ala si in capul lor e numai matreata laughing Eu iti recomand Syosswinking

Bafta :*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.

Renunta la acest samponbig grin

Este de proasta calitate ...iti recomand toata gama elseve (samon, balsam, masca) pentru par vopsit (amgalajele au culoarea rosie)!
PA-PA
!

| mona a răspuns:

La fiecare spalare culoarea iasa un pic din par indiferent ce sampon folosesti