| Drezi a întrebat:

Salut, mă gândesc să îmi fac dreaduri dar nu am părul suficient de lung pentru modelul și stilul de dreaduri pe care mi-l doresc sa îl fac. Știe cineva de unde aș putea să achiziționez extensii de par natural 100% de dreaduri? Sau poate sună ciudat dar este cineva care are dreaduri sau cunoaște pe cineva cu dreaduri și vrea să renunțe la ele sau știe de unde pot face rost de extensii? Plătesc pentru ele. Mulțumesc

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Poți găsii in magazine on-line, cum ar fi, ETSY, AMAZON, EBAY
Și evident în Saloane de coafură specializate