| stepphy a întrebat:

Salut.

Nu stiti vreun site/program unde sa creez haine.Mi-ar placea sa devin dessiner.Si vreau sa vad daca imi place asa ceva cu adevarat.Nu vreau sa imbrac modele cu haine deja facute.
sa creez o bluza cevA.

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Iti pot spune ca nu poti invata de pe calculator sau din vedere sa faci haine, trebuie sa iei un material si sa incepi cu haine simple ca de exemplu un tricou. te pui tu sa faci si te gandesti cum ar fi bine sa le faci pentru ca numai asa poti sa inveti sa le faci bine. DIN GRESELI SE INVATA. Nu te astepta din prima sa iti iasa cine stie ce haina.Inceputul e mai greu dupa aceea iti va placea.

Sau la inceput tot refolosii materiale ( o bluza veche, un sacou vechi, un tricou ceva ce poti modifica sau adauga tot felul de tinte sau alte accesorii big grin)
Bafta

3 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Poti cauta pe youtube sunt tot felul de videoclipuri cu tipe care te invata cum sa iti faci propriile tale bluzite.Succes.

| stepphy explică (pentru Fllorentina):

Dar eu vreau sa fac haine cu un program.Nu sa le fac cu ac si ata.

| Fllorentina a răspuns (pentru stepphy):

Pai atunci munca ta nu va prinde roade. Dc sa faci la pc cand poti in realitate?