| MateiStef a întrebat:

Salut, sunt baiat si vreau sa imi fac parul cret, ceva ca in poza asta: https://imgur.com/a/4kXi51Z
Vreau sa il fac acasa cu feon ul si cu difuzorul, nu permanent. Stiu ca imi trebuie ceva spuma sau nu stiu exact. Ce produse imi trebuie pentru a face asta? P.S: Stiu ca nu ramane parul asa, vreau sa il fac de fiecare data.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Vreau sa il fac acasa cu feon ul si cu difuzorul, nu permanent" laughing
Am ras de m-am prapadit!

Ce treaba are difuzorul la incretirea parului?

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la coafor in fiecare saptamana si ei iti pun parul pe bigudeuri sa-l onduleze, ca ala din poza nu este incretit.

| MateiStef explică (pentru Violleta2022):

Nu ma refer la difuzor audio. Ma refer la difuzor pentru FEON. Inainte sa dai raspunsuri gresite cauta si tu 'Difuzor pentru feon' e google. Acesta este pentru volum si incretire. Asa ca nu mai vorbi fara sa gandesti.