| atsushiak a întrebat:

Salut! Sunt din Moldova și o să merg la Iași în câteva zile. Puteți să îmi dați niște recomandări de magazine cu haine alternative sau în general recomandări de magazine cu haine bune?

Răspuns Câştigător
| c4nd4leante a răspuns:

New Yorker este un magazin cu haine alternative. Cred ca si Bershka si Pull&Bear ar fi niste variante, gasesti haine de genul asta si la aceste magazine. H&M, poate (H&M are haine de buna calitate, produsele sunt putin mai ieftine decat la New Yorker, Bershka si Pull&Bear). Toate sunt in Palas Mall, mall-ul are si site-ul lui.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

PPT. Cel mai ieftin.
Ieftin și bun nu există.

| atsushiak explică (pentru gabicoo):

Am menționat haine alt și personal nu mă deranjează prețul la haine :,) Alte recomandări?

| popapopica a răspuns:

Vezi pe la Moldova center sau la Palas mall. Nici nu sunt departe unul de altul.

| atsushiak explică (pentru popapopica):

Mersi! happy

| atsushiak explică (pentru c4nd4leante):

Mersi mult! happy

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Dar ce inseamna "haine alternative" pentru tine?
Ca vad ca ai ales raspunsul cu haine mainstream. happy