| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Pielea mea de pe penis este mai lasata intr-o parte sad (stiti voi de la ce) Cum fac sa isi recapete fermitatea? Oare sunt bune cremele antirid? Please help.

10 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Get a woman!

| andyloveandra a răspuns:

Salut! frate nu-ti fa griji pielea aceea va reveni in putin timp intr-o forma favorabila! ce varsta ai?

| andyloveandra a răspuns:

Frate acea piele va reveni la o forma favorabila in scurt timp am avut si eu aceeasi problema si ma ingrijoram dar m-a ajutat un prieten!

| Razvyh a răspuns:

Daca e de la ceea ce cred eu eu iti recomand sa o faci in continuare si va fi la fel de lasata asa cum trebuie sa fie (sau uitate la un film xxx sa vezi cum e la aia asa trebuie sa fie si la tine)

| Monobrow a răspuns (pentru andyloveandra):

Si cum te-a ajutat prietenul? :\

| Monobrow a răspuns:

Ok. vreau un raspuns si de la fete

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Monobrow):

Helau, noi de unde sa stim?! Nu avem penis!

| TanaseMr a răspuns:

U mi-am luat de proba 4 flacoane pentru ca erau la oferta, si le iau de o luna si ceva. Chiar daca nu ma asteptam la mari rezultate, se pare ca rezultatele sunt destul de bunicele. Cam intr-o luna si ceva am luat in jur de 1 cm in lungime, iar cel mai sesizabil este ca sunt mai potent decat inainte si am chef mult mai des de sex. Una peste alta cred ca si-a meritat pana acum investitia si sper ca la final sa am macar 3 cm in plus.
Daca intereseaza pe careva, pastilele Vimax le-am luat de la www.vimaxoficial.ro, m-au convins prin faptul ca sunt distribuitori autorizati.
Revin cu vesti dupa ce termin tratamentul.
Ciao

| Vasilegroparul12 a răspuns:

Decojeste-o! serios eu am incercat!
Este o boala fatala astia nu stiu despre ce vorbesc!

| HandsomeBoy a răspuns:

Viagra si te-ai scos cool