| FataAmintirilor a întrebat:

cine este din Oradea? maine ma duc la coafor si nu stiu unde sunt coaforuri mai bune! poate un site? dar daca vreti cine este din oradea ii pun cateva intrebari si ii dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :]. Cum te cheama. poate ne cunostem? :]]. Deci nu stiu care sunt "coaforuri" bune. Stiu o prietena de a mamei mele care e extrem de buna dar preturile sunt pe masura. Ea este in concediu inca, dar iti pot da adresa pe cand se intorce[nu stiu exact cand]. Strada Poienitei nr. 3 langa liceul F.Schiller. Daca te gandesti sa mergi de sfatuiesc sa iti duci banii cu tine :]]. PS: incearca si salonul de cosmetica! Best cosmeticiana ever!

| FataAmintirilor explică (pentru anonim_4396):

Sall... nu locuiesc in oradeavin doar de cateva ori pe saptamana. ehhh eu as vrea sa imi fac o frizura noua maine ca maine plec...