| tigrutacrinuta a întrebat:

Eu ma duc la o petrecere de heloween, dar nu stiu ce costum sa fac.Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA cat casa!

Răspuns Câştigător
| Monica1love2like a răspuns:

Pentru fantoma poti folosi un cearceaf mai rupt si daca vrei poti sa-l colorezi.
Pentru vrajitoare poti sa te imbraci cu o rochie lunga, in mana sa tii un dovleac mai mic iar parul sa il lasi pe spate.
Pentru pisica poti sa te imbraci intr-un costum mulat negru si sa iti faci mustata.
Pentru vampir poti sa te imbraci cum vrei dar sa iti cumperi colti de vampir si sa te faci cu ruj rosu!
Sper a am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
| Monica1love2like a răspuns:

Poti sa te costumezi in vrajitoare, vampir, fantoma, pisica, varcolac... si multe altele dar sa fie inficosator! Funda?

| tigrutacrinuta explică (pentru Monica1love2like):

Si cum le fac zi-mi!

| notjustajoker a răspuns:

The Joker!

| ioanaioana a răspuns:

Cel mai simplu e sa iei un cerceaf alb, faci cu marker sau carioca 2 cercuri unde ti-s ochii(sau pui pe cineva) si tai acolo cu foarfeca sau catarul..si gata : esti o fantoma

| tigrutacrinuta explică:

Ioanaioana,vrei sa rada lumea de mine? laughing

| Andreea9595 a răspuns:

Poti sa porti un sacou, papion, o mustata falsa din hartie si niste ochelari de tocilar.
Poti sa te imbraci in rockerita sau rapperita. Ceva simplu si de efect.
Poti sa inchiriezi orice tip de costum, daca preferi sa ai unul original si perfect.