| Jmenna a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie ce tunsoare mi s-ar potrivi? dau funda :D
eu : http://imageshack.us/photo/my-images/833/picture0131w.jp g/

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......ati_06.jpg ceva in genul asta, dar trebuie sa folosesti fixativ sa ti-l ti asa, in sus, doar daca nu iti sta daca il obisnuiesti dupa baie, sa il dai cu pieptanul pe spate incontinuu si sa-l tii asa pana se usuca. :o3 Sper ca ai inteles incercarea mea de explicatie. :)) Saau asa : http://3.bp.blogspot.com/......scari1.jpg Si asa ar fi dragut. :3

4 răspunsuri:
| Dariiiii a răspuns:

Pai mie imi place cum iti sta cu tunsoarea pe care o ai acum, dar ai putea incerca genul ala de tunsoare care se poartathinking aia tuns mai scurt in laterale si par mai lung si ridicat in sus pe mijloc thinking laughing Bafta.

| Jmenna explică (pentru Dariiiii):

Un link ceva cu una care crezi tu ca mi-ar sta mie bine daca vrei?

| YHE a răspuns:

Pai iti sta bine si asa dar eu ca fata ti.as propune altceva! incearca sa.ti lasi bretonul lung in partea stanga, o tunsoare in stil emo. sper sa te fi ajutat

| Jmenna explică:

+ link ceva daca se poate va rog