| KiddoLegione a întrebat:

stiu ca am numele tampit..ma roglaughing... vreau sa va intreb(sunt baiat, 14ani)..ar merge tricou violet cu niste pantaloni albastrii mai inchisi? astept si alte idei fundawinking

Răspuns Câştigător
| CamyAngel a răspuns:

Deci,daca sunt pantaloni cu un tricou violet(nu merge)adica ar mrg daca ai vrea sa le combini, dar eu zic ca aceeste culori nu sunt potrivite pentru sezonul aceesta... daca pantaloni aia albastri inchisi te referi la blugi asta ar mrg totusi da incearca sa porti ceva deschis(niste blugi deschisi)sau orkum ai putea incerka culori de tricou cum ar fi rosu, portocaliu, mov dar nu violet...
orkum mai bine tiai lua nisthe blugi, pantaloni trei-sferturi pentru ca e supe cald afara... orkum sper ca vei gasi o solutie
ASta a fost parerea mea:X
Sa ai o zi buna maine la scoala:X

3 răspunsuri:
| MadySweet a răspuns:

Pai da ar merge dar mai poti incerca si albastru-negru galben-negru verde-maro! cum vrei tu eu zic ca se potriveste!

| CamyAngel a răspuns (pentru CamyAngel):

Super*

| EmaEmax a răspuns:

Ar merge desi e o combinatie mult prea banala, dupa parerea mea. Poti incerca o camasa in carouri pe care s-o combini cu niste blugi mai largi sau un tricou polo alb.