| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani, sunt din tg jiu ( nu prea are importanta ), sunt in clasa a 8 a, si voi avea peste 3 saptamani banchetul. Vreau sa arat foarte bine, vreau ca cu cainele pe care o s ale port sa ies foarte mult in evidenta. Intrebarea mea este cu ce sa ma imbrac. Eu voiam sa-mi iau o camasa albastra inchis, pantaloni bleomaren, un sacou bloemaren, pantof bloemaren, papion bloemaren. Nu stiu daca e ok combinatia. Pantofii i-am cumparat deja, au si putin rosu. Asta nu are importanta, pot sa ii schimb. Eu vreau sa stiu cu ce sa ma imbrac. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AndreyFsk a răspuns:

Îmbracă-te simplu! Vei ieșii mai mult în evidență. O cămașă albă, niște bulgi albaștrii-deschis și niște adidași albi.Simplul e complicat! Ține minte, plus că e o ținută care te va face să te simți foarte bine.

| ZippiAndrei a răspuns (pentru AndreyFsk):

Multumesc de raspuns. Acum, citind intrebarea pe care am publicat-o, mi-am dat seama se erori gramaticale grave am facut. laughing Parc-as fi scris cu piciorul stang. Ma rog, atept mai multe rapunsuri.