| anonim_4396 a întrebat:

unde se gasesc sampoane colorante sau spray-uri colorate pentru par? in cluj unde sa caut? ma intereseaza niste culori inchise. nu nuantatoare de par vreau, ceva sampon sau altceva care sa dureze cel putin o spalare. unde sa caut? multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
Aceste produse se gasesc peste tot in magazine si supermarketuri: Lidl, Carrefour, Cora, Auchan, Billa etc etc.
Ti-as recomanda Cora si Lidl. Dar nu strica sa cauti in mai multe locuri!

Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Marius_Doru_1989 a răspuns:

In orice oras ai fi daca ai magazine : Auchan, Carrefour sau Cora ei au sigur. au aceleasi produse in toata tara doar aranjarea e diferita.mi-am luat eu sampon pentru par brunet sa vad cum miar sta..au toate nuantele si dureaza minim 3 spalari. O zi Buna!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge foarte bine pe vopsea din plante, Henna!
Pa, pa.

| Harko_Ana_1966 a răspuns (pentru Marius_Doru_1989):

Am putea ști și noi denumirea acestor șampoane colorate?
Mulțumim