| anabla12 a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr o pereche de air max 95, recomandați marimea obișnuită la acest model sau cu jumătate de mărime mai mica?

Răspuns Câştigător
| 2FanMessi2 a răspuns:

Arata foarte bine. Dar confortul în ei este 6/10.
Ai grija ca mărimea pe care ți o iei sa îți fie fixa, nici mai mare nici mai mica.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Recomandăm (și nu doar doi) să-i PROBEZI si pe cei ce-ți vin mai bine, îi iei

| anabla12 explică:

Nu am cum sa i probez deoarece vreau sa ii cumpar de pe net

| anabla12 explică (pentru 2FanMessi2):

Eu port 36 cam de anul trecut am făcut aceasta schimbare și la adidașii pe care ii am cu nr 36 nu îmi stau ficsi, stau lejer, mai am o pereche pe 35, 5 și aia stau cam ficsi...ce ziceți sa îmi cumpăr pe nr 35, 5 și de ce spuneti ca nu sunt comozi ei ar trebui sa fie ca au bula de aia de aer.

| 2FanMessi2 a răspuns (pentru anabla12):

În cazul tău as încerca un 36, bula aceea de aer, este foarte tare. Nu îți oferă pic de confort crede ma. Sunt adidași de running dacă doar te plimbi o zi întreaga cu ei vei simții durerea de picioare.