| incepator969 a întrebat:

SAlut. Vreu si eu niste frizuri, ca in imaginea asta.Parul-dimensiunea este ca in imagine, brunet capul "mare" si brunet. Daca se poate mai multe stilluri cat mai masculine. P. S sunt rocker si nu prea mai stiu cum sa il aranjez. A si daca stiti metode de aranjare cu spuma asta e imaginea :http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e frizură de rocker? Lol. Să râd. De curiozitate, ce muzică rock asculţi tu? Dă-mi ceva exemple de trupe, să mă prind.

| Thunderstruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta vroiam si eu sa zic. Si apropo, rocker nu esti cu numele, de obicei, cei care se dau mari pe site-uri de genul asta ca-s rockeri sunt niste mari fake-uri care asculta linkin parca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

De aia şi vroiam să văd ce minuni ascultă el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu are legatura cu categoria asta.