| andraandr a întrebat:

Salutare! Am balul bobocilor acum, pe 24 octombrie, și nu știu în ce ar fi mai potrivit să mă incalt, având în vedere atmosfera rece de acum. Am niște sandale cu toc și mai am niste cizme elegante din piele cu toc. Cizmele sunt joase, cam cu 5 cm mai sus de gleznă. Țin să precizez că balul începe la 18:00 și că vom avea și secțiunea de after party. Ce credeți că ar fi mai potrivit să port?

3 răspunsuri:
| fundata32332 a răspuns:

Sandale cu toc merge aproape cu orice si nu e atat de frig doar nu il faceti in aer liber petrecerea

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Sandale vara.
Chiar daca se desfasoara inauntru, trebuie sa ajungi si sa te intorci de acolo. Ia cizme ca-s mai sanatoase!

| Miruna333 a răspuns:

Nu conteraza vremea, sandale cu toc