| Kriskrs a întrebat:

Salutare. Ce fond de ten/corector/crema coloranta (nu stiu) sa folosesc pentru a masca partial sau total o cicatrice depresiva (lipsa volum) pe frunte dar nici sa sare in ochi ca am dat ceva pe ea. Niste produse bune as vrea. sunt baiat deci nu ma pricep.

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Cumpara-ti un fond de ten de la maybelline new york.se numeste dream satin liquid si acopera orice.este testat dermatologic, asa ca nu irita si nu inflameaza. sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.imi dai fundita?

2 răspunsuri:
| Kriskrs explică (pentru MiSSyoUNow):

Multumesc

| MiSSyoUNow a răspuns:

Imi dai funda pentru raspuns?