| XxMariaElenaXx a întrebat:

Salutare!

Ce parere aveti despre Slăbire localizată prin lipoliză și lifting HIFU?

Ma bate un gand sa incerc, pentru gusa.

Multumesc

4 răspunsuri:
| Andrei0410 a răspuns:

Cel mai bine incerci sa slabesti prin dieta si facut sport. Daca chiar nu reusesti si e o problema hormonala, atunci da, poti sa incerci. Oricat de safe sunt ele, tot exista un risc.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Andrei0410):

Si persoanele slabe au gusa.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Am o parere buna, dar nu pentru persoane tinere.
Daca tu faci asta la 24 de ani, ce sa mai faca cei de 40 - 50 de ani?

| Andrei0410 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Daca au e genetic. Adica au din cauza formei osului, cum se insereaza muschii etc., nu de la grasime. Nu au ce sa faca aia. Pentu chestii de genul trebuie sa iti faci operatie estetica.