| cratita a întrebat:

Cum sa fie cea mai smechera zi de hallowen?
Scuze daca am gresit categoria big grin

4 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

O sa fie smechera daca iti faci un costum de vrajitoare, vampir, ma rog ce vrei tu big grin. Si seara, adica noaptea sa petreci cu prietenii tai undeva intr-un club, sau acasa unde vrei. De exemplu noi la scoala facem bal in noaptea de Hallowen..Bafta si multa distractie pentru atunci. Fundita?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Te duci intr-un cimitir cu prietenii, preferabil evreiesc mai vechi (sunt foarte infricosatoare alea, ca in filmele de groaza) si ai sa vezi ce zi smechera ai sa ai.

| cratita explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Mentionez ca am 14 ani happy. Nu cred ca am voie in club...

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru cratita):

Sau acasa unde vrei tu.Sau la un alt prieten acasa! Distractie multa! Pup pa :* fundita?