| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salutare TPU, imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun happy
Eu vreau s-o sarut prin surprindere happy
Ce ar trebui sa fac?happy
Ea a observat ca o iubesc etchappy
Adica, a observat ca o pup pe obraz, cand plecam ii zic "ti iubisc" etchappy
Ea nu zice nimic cand o pup pe obraz
ii fac complimente etchappy
Dar na, vreau s-o sarut pe "gurita" prin surprindere happy
Va rog dau funda happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

O doamne cat de dulce :X, deci fii atent aici iti zic eu, pentru ca sunt fata laughing

1)Iti trebuie curaj

2)Ii spui ceva, adica aduci vorba de ceva nu stiu

3)Apoi cand ea iti raspunde la intrebarea pusa de tine o iei in brate si o saruti PE GURA normal :X

4)Daca dupa aia face urat calmeaz-o

5)Succes

fundita te rog?

8 răspunsuri:
| bluelikenever a răspuns:

Pai atunci cand sunteti singuri, ai putea sa-ti faci curaj si sa o sarutihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,deci îţi place de o fată şi nu ştii cum să îi spui,însă, când pleci, îi spui că o iubeşti.

Ok, deci vrei să o săruţi prin surprindere, dar nu ştii cum.Păi...să ne gândim.Prin surpindere!

Întrebările sunt fără sens, pentru că deja ţi-ai răspuns singur.Ce mai vrei să ştii? Momentul oportun în care să o săruţi? Scuză-mă că nu sunt lângă tine să îţi dau un cot atunci când trebuie. :-l :-l

| Luminou a răspuns:

Daca stie, spune-i pe fata happy prin surprindere...Cand sunteti cu prietenii, o tragi deoparte si ii spui.Bafta!big grin

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Fii barbat! Spune-i tot ce ai pe suflet ( poate nu totlaughing ).Si poti sa o si saruti dupa aia dar nu prin surprindere. Succes!

| oompaloompa a răspuns:

Nu e deloc greu invit-o in oras la un suc sau la un film si la sfarsit o saruti

| monkey24 a răspuns:

Depinde..cum sunteti? daca sunteti /esti romantic atunci ar trebui sa ai imagintie happy daca nu depinde si de ea... daca ar vrea sa fie un sarut romantic sau nu!

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Ms dde funda!