| yynuta a întrebat:

Saptamana viitoare merg la balul unui liceu, cu ce m-as putea imbraca? in afara de rochie. multumesc

Răspuns Câştigător
| FoarteTareFrate a răspuns:

O camasa alba (sau in fine si alta culoare) cu tine pe guleras sau umeri, stramta si bagata in pantaloni, arata sexy, eu mi.as lua chiar si pantaloni scurti, cu dres dar o sa fie cam frigbig grin. Poarta si tocuri. Sau o bluza mai eleganta, deosebita, dar asta cu camasa, pantaloni stramti si tocuri merge super, un ruj rosu, si parul aranjat frumos... happy fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| stefania94 a răspuns:

O pereche de pantaloni din piele, cu o bluzita putin peste fund si o pereche de pantofi.

| Northern a răspuns:

Cu pantaloni, papuci si bluza(eventual tricou daca e frig ).

| yynuta explică (pentru FoarteTareFrate):

Multumesc de idee, chiar imi place ultima varianta :*

| FoarteTareFrate a răspuns:

Hihi mersi de fundita, siii am facut o mica greseala. TINTE * happy