| AngelOfMoon a întrebat:

Scuzati pentru ca am ales domeniul acesta dar pe acesta sunt cei mai multi utilizatori! Puteti a imi spuneti foare repede cum sa sczp de matreata nu o pot da jos nici cum.Am incercat cu fel de fel de shamponuri dintre cele mai bune dar nu am rausit niste sfaturi va rog! O sa incerc si cu care scap de matreata ii dau funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| BeautyMistyc2000 a răspuns:

In primul rand, da, categoria chair nu e potrivita..In al doilea rand, stii de ce faci matreata? Chiar pentru ca schimbi atat de des samponurile, si pentru ca folosesti "remedii" temporare(presupun)..In concluzie, nu mai schimba samponul, ramai pe unul singur, si uite o pagina unde vei gasi cateva solutii foarte ok si chiar bune..Insa nu uita, nu mai schimba samponurile atat de des si incearca sa eviti "sfaturile prietenesti" care nu sunt bazate pe adevar, ai sa regreti mai tarziu! happy :* Sper ca te'am ajutat! Fundoi?winking happy :*

| AngelOfMoon explică (pentru BeautyMistyc2000):

Multumesc o sa incerc cateva si daca merg o sa iti dau funda mersi mult

| LoriLoL a răspuns:

Daca nu ai reusit sa scapi cu niciun sampon pana acum..este o boala sau o ciuperca a scalpului de care nu scapi.