| Lee1 a întrebat:

Se poate folosi si lama in locul unui aparat de tuns? Adica poate avea acelasi efect daca ai grija? (la shave designs ma refer, cand iti schimbi freza, stilul)

3 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Da dar vezi ca este vorba de o lama speciala, un aparat in care se baga o lama, nu stiu cum se numeste instrumentul doar sa nu faci greseala sa te faci cu lama(bic-ul) cu care se epileaza lumea in general!

| Lee1 explică:

A, da cu lama normala de ras nu merge? iese aiurea? design-ul nu prea e complicat de facut

| Lee1 explică (pentru Mandarina888):

Cu lama normala iese aiurea? Design-ul nu e complicat de facut, nu poate merge si asa?