| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, voi aveti complexe sau daca zice cineva la ceva sau cuiva ca e frumos sau frumoasa, si voua nu, va suparati?

7 răspunsuri:
| driveandfly a răspuns:

Nu ma supar, nici nu ma intereseaza

| Nickname1890 a răspuns:

Nu laughing

| LollypopMe a răspuns:

Nu! Ce sa ii fac daca ala nu stie sa zica la toata lumea sau sa zica in particular! Daca ma face intr-un mod urat, il bat.

P.s: Sunt fata si tuturar baietilor le e frica de mine laughing Crede-ma

| Alex_6294 explică (pentru LollypopMe):

CoolSm10 ce id ai?

| Ea12345 a răspuns:

Sincer, putin imi pasa. Nu am complexe, am destula incredere in mine incat sa nu ma intereseze cand cineva complimenteaza alta persoana si pe mine nu. Am langa mine cel mai iubitor barbat din lume care imi spune in fiecare zi ca sunt cea mai frumoasa din lume si asta imi e de ajuns.

| corodidenisa a răspuns:

Nu

| LollypopMe a răspuns (pentru Alex_6294):

De ce te intereseaza id meu? Nu am! Daca vrei, scrie-mi prin mesaje private pe TPU