| Sfinnx a întrebat:

Stie careva vreun truc cum sa mi fac coditele egale cu tus?
De fiecare data ba o fac mai mica, ba mai mare ba mai groasa ba nu stiu ce.

4 răspunsuri:
| MariaMd a răspuns:

Depinde si de pensula tusului. Poate ţi-ar fi mai uşor cu cel gen cariocă

| lau90 a răspuns:

Incearca sa lipesti scotch inainte de a trasa linia respectiv codita
http://machiajoradea.wordpress.com/2012/04/06/how-to-linia-de-tus-perfecta/

Exerseaza si in timp vei reusi.
Succes!

| Cupcake a răspuns:

Vesnica noastra problemalaughing Nimeni nu s-a nascut invatat, nu prea ai ce sa faci, doar sa vezi niste tutoriale si sa exersezi. Cu timpul o sa-ti iasa si chiar o sa-ti amintesti cu drag si o sa te amuzi de momentele in care puneai intrebari pe TPU legate de acesti subiect.Pup

| Sfinnx explică (pentru MariaMd):

Deala am.