| Contda a întrebat:

Sunt băiat și am ginecomastie severa asta însemnând ca sanii îmi cresc excesiv, este normal ca ajuns la o marime și nu vreau sa exagerez 100C sau chiar 105D, sa încep sa port sutiene pentru sustinere adică din necesitate și pentru a nu avea disconfort, aștept răspunsuri și sfaturi va rog frumos, și recomandări de sutiene dacă este cazul, și nu fac nici o gluma puteți sa va informați despre aceasta afecțiune, menționez ca deja urmez un tratament dar momentan boala încă evoluează constant și am nevoie de o sursa de susținere menționez ca am încercat fel de fel de sutiene pentru ginecomastie și veste de compresie dar am nevoie de ceva de susținere pentru femei deoarece aceste accesorii nu sunt concepute pentru a susține asa mărimi de sâni, dar sutienele de femei sunt concepute pentru a susține aceste mărimi și volume, va rog să-mi recomandați niște sutiene care știți ca leati purtat și țin bine sânii sunt confortabile și frumoase, va rog frumos aștept păreri din partea femeilor mai mult ca ele sunt cu sutienele și cu accesoriile astea

2 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Cati ani, ce inaltime si greutate ai?

| Contda explică (pentru Batmanel):

23 ani, 1.8m, 110kg