| anonim_4396 a întrebat:

Sunt blond si as vrea sa ma vopsesc un saten inchis fara niciun roscat ce vopsea imi recomandati
merci frumos
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Pallete sau Loreal sunt cele mai bune, părerea mea.
Te sfătuiesc să nu te vopseşti. Nu sunt chiar aşa des întâlniţi băieţi blonzi şi multe fete îşi doresc băieţi cu părul aşa. În plus, nu prea vă de ce te-ai vopsi, adică na, dacă voi băieţii aţi ajuns să vă şi vopsiţi, cred că o să ne copiaţi totul.
Lasă-l aşa cum a fost dat de la Dumnezeu, nu-ţi mai strica părul că după trebuie să te revopseşti. E posibil să nu-ţi placă după ce te-ai vopsit şi o sa regreţi.
La mulţi ani!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt baiat, de ce?

| Lorde92 a răspuns:

Nu te vopsi. Esti baiat, nu fata. Doar cocalarii se vopsesc, deci da dovada de maturitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lorde92):

Da stiu ai dreptate dar am niste probleme am inceput sa albesc desi nu s asa batran si am niste sprancene mai groase de un negru puternic de asta as vrea sa ma vopsesc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram curios, mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lorde92):

Ete na. Nu este adevarat. Cocalarii au un mod in a se vopsi. Daca te vopsesti intr-un mod normal fara sa iti vopsesti doar creasta si chichitele atunci da. De exemplu daca imi vopsesc parul negru. De ce as fi cocalar? Mai ales daca am ochii albastrii. Parul evidentiaza ochii. Deci mi se pare pura ipocrizie sa afirmi "E bine ca fetele sa se vopseasca dar baietii care o fac sunt cocalari". Fara suparare.

| Lorde92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce te alarmezi asa...te simti cumva?

| Lorde92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?