| pynnk a întrebat:

Sunt bune produsele cosmetice de la flormar? care este cel mai bun fond de ten sau pudra pentru tenul gras si cat ar costa la aceasta firma?

5 răspunsuri:
| Ells a răspuns:

Http://seventeencosmetics.com/ro/colour/face/Natural_Velvet.html Ti-l recomand nu este foarte scump dar isi merita fiecare leut..eu cel putin sunt multumita

| pynnk explică (pentru Ells):

Cat costa?

| Anca95 a răspuns:

Buna! Eu folosesc fond de ten si pudra de la oriflame, giordani. Sunt foarte multumita de ele. Pudra e 65 de lei, ar o gasesti la reducere cateodata si costa 40 de lei.Si fondul de ten e cam 45 de lei, dar si asta este uneori la oferta si e cam 30 de lei.O zi frumoasa sa ai!

| papusica987 a răspuns:

Http://makeupandbeautytricks.blogspot.ro/......r-mat.html buna.:x asta e foarte bun acopera perfect.

| Ells a răspuns (pentru pynnk):

Pai cred ca vreo 70 de lei eu cand l-am achizitonat era 50.