| IIIx333III a întrebat:

Sunt clasa a IV-a la o scoala din Bucuresti. Peste trei zile voi avea un banchet impreuna cu colegii, doamna invatatoare. La scoala am un statut de fata super cool, care iubeste moda, foarte populara. Ideea e ca am multe prietene, si majoritatea imi stiu tinutele. Din cauza crizei nu am timp sa imi cumpar noi haine...Cu ce m-as putea imbraca? dau funda...

Răspuns Câştigător
| Ralucutsa a răspuns:

Combina-ti hainele intr-un mod cat mai ciudat.
Sa nu iti mai recunoasca outfiturile.
Eu trec a 6-a si ma imbrac intotdeauna diferit big grin

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna adry00, ca si sfat ti-as putea spune : de ce nu incerci sa combini unele haine?
O fusta de la un costum, o bluza de la altul, o alta jacheta / bolero, niste pantofi si cred ca ar arata superb.

| Aηηy a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi sa te imbraci cu o rochita. Dar dac zici ca nu ai bani cu ce sa ti`o cumperi si daca tu de obicei iti cumparai haine din economiile tale roga`ti parintii sa-ti cumpere una, nu sunt chiar atat de scumpe, mai ales pentru copii. Noi in clasa a IV-a am mers la mare si m`am imbracat obisnuit pentru ca la scoala ma imbracam mai mult in uniforma laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate ai haine in genul hainelor ei
incearca
poate merge cevabig grin

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai dupa parerea mea eu in clasa a 4-a am luat un costumas adica o fusta verde si un tricou verde, dar pe urma am avut o fusta roz dreapta si o camasa rozwinking
Poti sa-ti iei o perecge de blugi so un tricou sau o bluza faina ca re ai tu si nu ai purtat-o la scoala; x

| shadovv a răspuns:

Ia-ti acolo ceva de inbracat... in ce te simti tu mai bine. Ce conteaza daca alaea iti stiu toate hainele I don't want to see

| Christynuza a răspuns:

Deci fata. Cls IV-a. Lasa fata ca iti dau eu o rochie Vintage de rupi gura targului. E de firma.

| nodeerskulls a răspuns:

Vai de capul meu ce preocupari au copii de clasa a IV a laughing Pe vremea mea (auleu sun batrana) ne durea in paispe de haine si de 'statut' rolling on the floor

Pai fa combinatii, si schimba accesoriile. Accesoriile pot schimba o intreaga tinuta. Sau ai putea sa iti modifici din hainele existente, daca mami sau buni tau se pricep la asa ceva.

| AnonymousMm a răspuns:

In clasa a IV a ai probleme cu moda? :O

| KlaudyaAddha a răspuns:

Incearca sa-ti combini hainele.Sau,daca n-ai idei, mergi la cumparaturi si vezi ce mai poate completa tinuta ta. Te-as sfatui sa te imbraci cu o rochita si cu niste balerini, cea mai simpla metoda,winking Noi am avut azi banchetul

| IIIx333III explică:

Pana la urma m-am imbracat cu niste pantaloni scurti de blugi, un maieu cu un tigru pe el si o bustiera. A fost cel mai super banchet si am plans foarte mult pentru doamna invatatoare.

| Iulikutzzaa a răspuns (pentru IIIx333III):

Sa stii ca sui eu am banchetul anul asta si doamna invatatoare a avut un accident si este foarte tragic ca nu putem face banchetul vu eacrying((((

| Metamorphose a răspuns:

Și ești așa modestă...

| carine234 a răspuns:

Serios? Si eu fac banchet si eu nu ma gandesc decat la distractie(doamna a angajat un clovn). Totusi te sfatuiesc la iei o rochita roz.