| RIze1KDE1LuNA a întrebat:

Tatuajele pe glezna sunt doar pentru fete sau ce?

3 răspunsuri:
| murloc a răspuns:

Putin de tot cam da, dar cred ca depinde si ce iti tatuezi. Oricum, barbatii adevarati nu isi fac tatuaje pe glezna din urmatoarele motive: 1 sunt mici-doar tatuajele mari facute in puscarie sau de o banda de motociclisti sunt demne de barbatii adevarati(desi poti sa mergi si la salon, merge si acolo, dar mai ales daca tipul are cazier) si 2 barbatii adevarati nu se epileaza pe picioare(sau alt undeva), deci, tatuajul ar fi practic invizibil, acoperit de teren forestier.

| RIze1KDE1LuNA explică (pentru murloc):

Ma gandeam la o semiluna care sa ocoleasca rotula pe exterior si un cam p lup pe siret cum ar venii...

| murloc a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Si asta e ok, dar nu uita sa cauti persoana potrivita care sa iti faca tatuajul. Nu ma refer la specialisti, ci la motociclisti cu cazier. Oricum, infectia nu o sa aiba curaj sa apara pe un tip super badass tatuat de un motociclist cu cazier, dar in orice caz, dezinfecteaza tatuajul zilnic timp de 2 luni cu niste jack daniels sau mai bine, vodka.