| anonim_4396 a întrebat:

TPU, vreau cel putin:
-10 remedi naturale pentru infrumusetarea fetei
-10 remedii naturale pentru a-ti mentine fata fina si frumoasa fara creme
-10 remedii naturale pentru a-ti mentine corpul sexy
-10 remedii naturale pentru a-ti deschide culoarea parului natural
-10 remedii naturale pentru a-ti tine parul drept fara placa fara crema, fixativ
-10 remedii naturale pentru a-ti ondula parul fara placa fara creme, fixativ
-10 remedii naturale pentru a avea un par mai catifelat si mai usor de descurcat
-7 remedii naturale. pentru a avea un par mai sclipitor
-10 remedii naturale pentru a-ti creste unghiile mai mari
-5 remedii naturale pentru a-ti ingrosa buzele mai mult fara creme
- 10 remedii naturale pentru a avea buzele mai aprinse la culoare fara creme, ruj
Nu vreau site-uri! Le scrieti direct daca e de pe site! Nu vreau sa ma caracterizati! Am 12 ani!

8 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Ai 12 ani?! Ce dq ai in capul ala?! Baga burta pe carte si numai cere remedii naturale sa fii "sexy"!laughing
Generatia plastic! De ce dq m-am nascut in aceasta generatie sad

| peperonies a răspuns:

Mama si la munca am mai putine de facut decat aici. doar 10 remedii naturale pentru fiecare din alea?

Răspuns utilizator avertizat
| Dumbi a răspuns:

Sa ma duc "dracu"… Puber suparat si distrus, din nou regret ca m-am nascut in aceeasi generatie cu "copiii" astia…
Daca te aude mama ta te bate de te usuca laughing Numai remedii vezi…

Bula
| Bula a răspuns:

Cele mai bune remedii NATURALE le poti invata studiind atent si amanuntit BIOLOGIA.
Flora si fauna care ne inconjoara sunt cele mai naturale!

| Dumbi a răspuns:

Pubertatea asta ce face din copii… Incerc sa ma abtin sa nu zic ceva, dar imi dau seama ca esti mai proasta decat ordonanta 13…
Auzi vezi ca "mata" se scrie de fapt "ma - ta"="mama+ta". Vrei sa te mai ajut in viata cu niste lectii? Macar sa stii sa injuri. Aaaa tu te refereai la "mâța", ce prost sunt scuza-ma…