| anonim_4396 a întrebat:

Uleiul de măsline ajută la bronzat?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Uleiul de masline a devenit unul dintre cele mai populare remedii naturale pentru accelerarea bronzului. Inainte de a te expune insa la soare, protejeaza-ti pielea cu o crema protectoare, apoi da-te cu ulei de masline. Astfel, te vei bronza extrem de repede, fara sa ai de-a face cu arsurile solare, iar pielea ta va fi puternic hidratata.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Uleiul de masline e pentru protectie, sa nu te arzi, nu pentru bronz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă nene, măcar dacă aveai haz... vai de pz voastră.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 愛日本):

Se putea să nu comentezi tu? Dacă nu știți de ce slb mai comentați?

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga,ce am zis de te-am deranjat asa de tare? Ti-am raspuns la intrebare si nu mi se pare ca am raspuns deranjant, ti-am zis doar ca e pentru protectie si nu bronz.So,what's your problem?

| Cσcσ a răspuns:

Da, mai, te ajuta.
Eu am incercat o data si a functionat. Dar nu as mai face-o pentru ca nu sunt adepta bronzului.
Pa! happy

| Anonim075 a răspuns:

Eu am auzit ca te bronzezi foarte repede cu cafea. Mi-a spus-o cineva care candva era alb ca branza si se transformase in african. laughing Eu nu am incercat... Ma gandeam ca as parea ridicola sa ma duc la plaja si sa torn cafea pe mine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PinkPanther001):

Mersi mult măi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonim075):

laughing haa

| Anonim075 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shhht. happy