| AnonimXnX a întrebat:

Unde gasesc dior sauvage 100 ml edp mai ieftin? E prea exagerat 600 lei la mall

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu prea gasesti, chiar si pe net e aproape 600 lei edp si cam 500 lei edt.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Porti parfumul, nu sticla.
Daca nu te deranjeaza, gasesti alternative gen Chogan, Infinite Love etc.
Sau clone. Cica cea mai buna clona ar fi Armaf - The pride of armaf

| Nicoleeex2005 a răspuns:

Gasesti pe vinted, perfum nou original la pret mic

| Mindfulness a răspuns:

Îți iei Asad Lataffa costa 135 de lei, miroase aproape la fel de bine ca Dior Elixir, are o persistenta incredibila.