| Kya a întrebat:

Urgent! Am 13 ani si 65 kg, 155 cm. as vrea sa slabesc pana la mijlocul lui iulie 3 kg, cum as putea mai repede. recomandati-mi un regim sanatos!

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu ti-as sugera:
1.Trezeste-te de dimineata si fa gimnastica
2.Alearga(singura sau cu prietenii)
3.Mananca dimineata mai mult decat seara pentru a avea energie toata ziua
4.Cauta pe internet retete sanatoase si simple si incearca sa le gatesti
5.Nu sta toata ziua in fata calculatorului/televizorului
6.Practica un sport
7.Nu manca prea multe gustari intre mese si daca iei acestea sa fie fructele, cele pline de vitamine
Cam asta a fost si sper ca ti-am fost de ajutor :*

8 răspunsuri:
| daniwtf a răspuns:

Sportul e cel mai sanatos alearga dimineata 2-3 ore seara 2-3 ore si fa abdomenehappy sau genoflexiuni daca esti fata:*

| Marian619 a răspuns:

Fa sport mai bine

| Soricelll a răspuns:

Buna! happy
Mananca mai multe legume si fructe mai ales dimineata si seara, iar la pranz poti sa mananci ce vrei happy faci sport iar intre mese bea "Silueta perfecta 2", nu are efect laxativ iar la gust e chiar bunhappy
Succes! happy

| allexandra717 a răspuns:

Alergatul ajuta foarte mult dar nu rapid pina mori xD dar cit mai incet posibil ca si cum ai merge ajuta foarte multa si treptele daca le ridici de vri-o 10 ori...apa cu lamaie inainte de masa dimineata si maninca de toate dar cite putin de fapt nu de toate scoate din regim dulciurile si fainoasele Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| daniwtf a răspuns (pentru Trolljin):

Nu am zis inconinu 4-6 ore am zis dimineata 2-3 ore depinde cat rezisti eu rezist 3 ore si seara inainte de masa tot asa pe mine m-a ajutat foarte mult si iesi cat mai des la fotbal sau un sport activ bft

Răspuns utilizator avertizat
| daniwtf a răspuns (pentru Trolljin):

Eu ti-am spus pentru incepatori alearga macar 1 ora (alearga incet) cand nu mai poti bea putina apa si relaxeazatehappybig grin o sa te inveti si slabesti apoi poti face abdomene o sa sse vada fenomenal apoi daca vr si muschi la mana baga si mananca mult apoi trage de fiare:d tine mine cand tragi de fieare mananca foarte mult! sa ai forta.happy