| Florii5 a întrebat:

Va rog spuneti-mi un fond de ten bun adica sa reziste intreaga zi,nu ca cele de la Avon,Oriflame, Farmasi etc dar sa nu fie nici chiar exagerat de scumpe!

6 răspunsuri:
| Moonset a răspuns:

Buna, Florii! Stiu in ce situatie esti deoarece asa ma simteam si eu, chiar acum cateva luni. Eu iti recomand -Affinitone 24h-
Detalii :
-este disponibil in 6 nuante
-are un miros subtil
-lasa un efect natural ( este lejer )
-are o consistenta usoara si se aplica usor
-acopera roseata si micile semne lasate de acnee
-ambalajul este din sticla si pot vedea cata cantitate mai este.

Rezista la orice:
- caldura
-umezeala
-efort
-schimbari de lumina (neon - lumina naturala)
-atingeri.

Cantitate: 30 ml
Pret: aproximativ 35 lei

Sper ca te-am ajutat! :3

| Florii5 explică (pentru Moonset):

Chiar are un pret super bun! Iti multumesc mult! :*

| AnaDraghici a răspuns:

Eu iti recomand fond de ten de la roche-posay. Este cel mai bun dintre toate conform cosmeticienei mele si a mai multor dermatoloage pentru ca:
-acopera roseata sau cosurile si e special facut sa nu le inflameze, ceea ce este foarte important
-are un aspect lejer si nu se vede k il portj
-are mai multe nuante

| Moonset a răspuns (pentru Florii5):

Cu placere! Ma bucur ca te-am putut ajuta happy

| mmememe a răspuns:

Make up Forever Mat Velvet+ happy

| sheiku a răspuns:

Buna,
Uite un catalog online de la Farmasi https://www.youtube.com/watch?v=UFQfIePD15Q
Iti alegi ce fond de ten doresti de acolo, doar sa tii cont ca pentru a avea preturi mai mici cu 30% trebuie sa te inscrii in Clubul Reprezentantilor Farmasi http://www.ClubFarmasi.ro