| yzabelamunteanu a întrebat:

Voi credeti ca rihanna este mai tare decat shakira?

39 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Rihanna e mai tare... Shakira e... nu zic ce, sta cu Pique pentru bani, ea are cu 10 ani mai mult decat el straight face RIHANNA IS THE BEST!

| Trefla a răspuns:

Rihana e doar o negresa care face ohh ohh ahh ahh nici nu se compara cu Shakira

| Raptorvitus a răspuns:

Totsl DA!

| gad a răspuns:

Depinde la ce te referi prin a fi mai bune smug
orisicum la pat e mai buna shakira laughing

| KhalaessiDM a răspuns:

Cu siguranta Rihanna este mai tare decat Shakira tongue

| alysa_7968 a răspuns:

Cred ca sunt la fel sau rihanna ceva mai tare

| ILINCA_5462 a răspuns:

Shakira e cu mult cu mult mai tare decit Rihanna.

| Laroo a răspuns:

Logic ca Shakira este mai tare decat Rihanna Shakira are melodii super, look tare, dansuri ...de neuitat laughing este super e cantareata nea preferata si da am vazut ca rihanna e falsa nu shakira laughing sunteti orbi? (ma refer la cei care au raspuns pentru Rihanna) x-( nu imi place rihanna si punct. Shakira la putere rolling on the floor :X:X:X:X kiss

| Nosensegyrl a răspuns:

Nu...nu este mai tare ca shakira. dupa parerea mea nimeni nu o intrece pe shakira