| bolly a întrebat:

Vreau niste poze cu fete,care au un stil mai aparte, rebel. Multumesc-funda:*

8 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

LOOK BOOK si we heart it. funda?

| Mangustă a răspuns:

Poti sa te uiti la pozele de pe pagina asta (nu e a mea doar imi place mult) https://www.facebook.com/alternative.x3

| UnicornFlavored a răspuns:

... cauta pe tumbrl sau weheart it Juliet Simms sau Scout Taylor Compton... asta sunt fete cu look rebel pe care le stiu.(Juliet Simms- cantareata, Scout Compton-actrita.)
Sper ca ajuta!

| meriiAmber a răspuns (pentru Mangustă):

Waw,e pagina mea :3

| Mangustă a răspuns (pentru meriiAmber):

Stiu ca nu sti, dar eu stiu cine esti si stiu ca ai un par fain.
P.S.: Tare pagine, keep up the good work.

| Florentina_Flory_1999 a răspuns:

Vreau niste poze cu adolestente pentru pagina mea